Cenka Boru

Güvenle Hizmet Veriyoruz

Cenka Boru


Cenka boru plastik olarak 2023 yılında hammaddesi HDPE olan yağmurlama boru ve ek parçaları ve HDPE 100 temiz su boru üretiminde faaliyet göstermeye başladık.

Uluslararası standartlarda üretim yapıp insana ve doğaya zarar vermeden ihracat odaklı ülkemizin yararına çalışmak, memleketimizde ise iş istihdamı yaratmak adına üretim yapmaktayız.

Ülkemizde ve yurt dışında önemli projelerde yer almak temel amaçlarımızdandır.

Misyonumuz

Üretimini yapacağımız ürünlerin üretildikten sonraki aşamada müşterilerimizin taleplerini standartlara uygun bir şekilde üretip, laboratuvarda analizlerinin yapılıp belgeleriyle birlikte en güvenilir şekilde ulaştırmak.

Yüksek kalite ve uygun fiyat ile; Depolama,nakliye ve lojistikte üretilen ürünlerin hasar almadan yerine ulaştırmak.Bu gibi işlemlerin kusursuz olması anlamında ekip çalışmalarımıza gereğinden fazla önem gösteriyoruz.

Bu firmamızın müşteri memnuniyetini herşeyden üstün tuttuğunun kanıtıdır.

Vizyonumuz

Ülkemizde ve dünyada her geçen gün hızla gelişen teknoloji ile insan sağlığını tehdit eden ürunlerin çoğaldığını gözlemlemekteyiz, bizde bu konuyu önemseyerek hammadde ve üretilen ürünlerimizde sağlığa uygun olmayan hiçbir malzeme kullanılmadan ileri teknoloji makinelerle üretim yapılmaktadır birim çalışanlarımızın konuyla ilgili eğitimleri tamamlanmış olup çıkan ürünleri yine son teknoloji cihazlarla test edilmesi ile inovaktif bir firma olduğumuzu göstermektedir.


Cenka Boru

www.cenkaboru.com